Witamy w Motylku

Przedszkole Motylek powstało w 2015 r przy ulicy Parkowej w Zwierzyńcu. Do przedszkola uczęszczają dzieci w wieku 2,5-6 lat tworząc 3 grupy: ,,Żabki", ,,Biedronki" i ,,Motylki". Dzieci najstarsze mają możliwość odbywania rocznego przygotowania przedszkolnego tzw. ,,zerówkę".

Od początku powstania przedszkola zależało nam na stworzeniu miejsca, w którym dzieci będą czuły się jak w domu, a nauka będzie przyjemnością.

Realizujemy szereg działań edukacyjnych zarówno autorskich jak i we współpracy z lokalnymi instytucjami. Stale współpracujemy z psychologiem dziecięcymi neurologopedą. Posiadamy salę do ćwiczeń indywidualnych, a także salę relaksui wypoczynku z magicznym dywanem.

Sale edukacyjne wyposażone są w tablice multimedialne, telewizory i szereg pomocy edukacyjnych takich jak np. videomikroskop, lornetki, lupy, maksi plansze, testy diagnostyczne, preparaty biologiczne, matematyczny domek, klocki Numicon do nauki matematyki, wagi, pianki rehabilitacyjne, bryły figur geometrycznych, zestawy do prostych doświadczeń chemicznych i fizycznych i wiele wiele innych...

Wszystko po to by rozbudzać dziecięcą ciekawość.

Nasze Przedszkole:

  • jest przyjazne i bezpieczne.
  • jest otwarte na współpracę z rodzicami i środowiskiem.
  • wychowuje i pomaga w poszukiwaniu i odkrywaniu wartości.

Dobro dzieci jest dla nas najważniejsze!